https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AK Kadınlar, Aksu'da başkanını seçti

Ak Parti Aksu İlçe Teşkilatı'nın, İlçe Kadın Kolları 5. kongresi yapıldı. Geçtiğimiz günlerde AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz tarafından göreve atanan ve seçime tek aday olarak giren Kamile Demiralp, kongrede oyların tamamını alarak başkanlığa seçildi.

13.11.2020 17:04 tarihinde yayınlandı 72 defa okundu 0 defa yorumlandı
AK Kadınlar, Aksu'da başkanını seçti
Macun Kapalı Pazaryeri'nde gerçekleştirilen kongreye, AK Parti Antalya Milletvekilleri Kemal Çelik ve Tuğba Vural Çokal, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Aksu İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve partililer katıldı. Kongre, Covid-19 önlemleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirildi. Seçime tek listeyle giren Kamile  Demiralp, AK Parti Aksu İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'na seçildi.

ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ
Kongrede konuşan AK Parti Aksu İlçe Kadın Kolları Başkanı Kamile Demiralp, 2002 yılından beri AK Parti'ye hizmet ettiğini belirterek, "Seçim çalışmalarında sokak sokak broşür dağıtarak girdiğim bu davada, bana verilen her görevde partimin bir neferi olarak çalıştım. Şimdi de Aksu'ya, sizlere hizmet etmeye geldim. Aksu ilçemizin kadınlarının çok güçlü olduğunu biliyorum. Aksulu kadınlarımızın ve sizlerin destekleriyle çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Çalmadık kapı, girmedik ev bırakmayacağız. En büyük hedefimiz olan 2023'e "Durmak yok, yola devam" diyerek, sizlerle birlikte koşacağız" şeklinde konuştu.

CEBECİ'DEN KADINLARA TEŞEKKÜR
AK Parti Aksu İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci ise, parti içinde görev alan tüm kadınlara teşekkür etti. Cebeci, "Kadının olduğu her ortamda, nezaketle siyasetin işlemesi çok daha güzel olur. Ne diyor Cumhurbaşkanımız; her eve girecek kişi, ilk önce o evdeki kadınla konuşmalıdır ki, doğru adımlar atalım. Bu kongremizde 2001 yılından bugüne Aksu'da partimize hizmet veren tüm kadınlara yaptıkları için teşekkür ediyorum. Onların sayesinde biz bugünlere geldik. Yeni başkanımız ve yönetimine başarılar diliyorum. 2023 hedeflerimize beraber yürüyeceğiz" ifadelerini kullandı.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları