https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AG TOHUM YİNE ZİRVEDE

Uzun yıllardır ilçemiz Aksu'da düzenlenen Growtech Eurasia Fuarı bu yıl 19.sunu gerçekleştirerek bir kez daha Dünya'ya kapılarını açıyor.

27.11.2019 13:58 tarihinde yayınlandı 283 defa okundu 0 defa yorumlandı
AG TOHUM YİNE ZİRVEDE
  19 yıldır büyük bir heyecan ile yapılan tarım fuarına bu yıl 30'u aşkın ülkeden toplamda 850'den fazla firmanın ve 90.000'i aşan katılımcının katılması bekleniyor.
Örtü altında ve açıkta sebze, meyve, tohum, fide, fidan, her türlü çiçek ve süs bitkisi ve yağlı bitkilerin tohumluklarının araştırma geliştirme, üretim, ticaret, ithalat ve ihracatını yapmakta olan AG Tohum bu yıl üretim tesislerinde, Beef Domates, Tybif Güzlük  Domatesler, Sylviana ve Mualla, Kışlık Sivri Biber  Pusula Kışlık Dolma Biber, Pruva ve Süper Mini Hıyar Retro'nun tanıtımını yapacak. 
   ENZA ZADEN B.V. firmasının Türkiye Distribütörü olan 12 yıldır AG TOHUM adı altında sektörde çalışmalarını sürdüren ve başarılı işlere imza atan firma geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda üretim serasında misafirlerini ağırlıyor.
2 Mart 2007 tarihi itibariyle Antalya'da kurulan, tohumluklarının araştırma geliştirme alanında sektörün önde gelen firmalarından olan AG TOHUM  33 yıldır  Hollanda'da yerleşik ENZA ZADEN B.V. firması ile ilişkilerini sürdürmekte.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları