https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AESOB Alanya ve Gazipaşa Geleneksel İftar Programı Gerçekleştirildi

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Alanya ve Gazipaşa ilçeleri geleneksel iftar programı Ramazan ayının on birinci gününde Alanya’da gerçekleştirildi.

17.05.2019 14:41 tarihinde yayınlandı 167 defa okundu 0 defa yorumlandı
AESOB Alanya ve Gazipaşa Geleneksel İftar Programı Gerçekleştirildi
  Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Alanya ve Gazipaşa ilçeleri geleneksel iftar programı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Chp İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Mhp İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan, Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Muharrem Kaya, Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan, Alanya Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Akın, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun, Belediye Meclis Üyesi, AESOB Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulu Üyeleri, Alanya ve Gazipaşa’da bulunan Oda ve Kooperatif Başkanları, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Genel Sekreterler, esnaf ve sanatkarların katılımlarıyla Alanya’da gerçekleştirildi.
İftar programında konuşan AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “Başı rahmet ortası mağfiret sonu cehennemden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayınızı tebrik ediyor, geleneksel iftar programımızda bizlerle beraber olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Ramazan ayı birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırdığımız, paylaşma, dayanışma ve manevi duyguları en üst seviyede yaşadığımız mübarek bir aydır. Ramazan ayı müminin rızkının arttığı bir aydır. Bizler de her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programlarımızda sizlerle bir araya gelerek bu güzel bereketli sofraları paylaşıyor, birliğimizi ve beraberliğimizi sağlamlaştırıyoruz. Şimdiden Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, tuttuğumuz oruçların ve yaptığımız duaların kabul olması dileğiyle birliğimizin ve beraberliğimizin devam etmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tüm misafirlerin Ramazan-ı Şerifini tebrik ederek, “Sizleri Alanyamızda görmek çok güzel, büyük bir ayrıcalık. Ben hepinize teşekkür ediyor, Ramazan-ı Şerifiniz tebrik ediyorum. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin İnşallah. “ dedi.
AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, AESOB Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Alanya Oda Başkanları iftar programı sonrasında Devlet Bahçeli Yaşam Alanı’nda bir araya gelerek esnaf ve sanatkarların durumuyla ilgili görüş alışverişinde bulundular. AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e ilgi, alaka ve misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkür etti. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları