https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

5. AKSU YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİNE EN AZ 800 PEHLİVAN KATILACAK

Aksu Belediyesi tarafından bu yıl 5'incisi gerçekleşecek olan Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri 7 Ekim Pazar günü Aksu Güreş sahasında gerçekleşecek.

01.10.2018 12:05 tarihinde yayınlandı 497 defa okundu 0 defa yorumlandı
5. AKSU YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİNE  EN AZ 800 PEHLİVAN KATILACAK
   Geçtiğimiz yıllara oranla en fazla pehlivan katılımının sağlanacağı Aksu Yağlı Pehlivan Güreşlerine bu yıl 800 - 1000 arası güreşçinin katılacağı düşünülüyor. Aksuluların yoğun ilgi ile takip ettiği güreş müsabakalarına hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.
   Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm başpehlivanlarını davet ettiklerini dile getiren Aksu Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi  ''Bu yıl beşincisini gerçekleştireceğimiz güreş organizasyonumuza  İsmail Balaban, Orhan Okulu, Mehmet Yeşil Yeşil gibi Türkiye'nin tüm başpehlivanlarına davetiyelerimizi gönderdik. Amacımız  Akdeniz’in en iyi güreşlerini organize ederek güreşte marka olmak. Hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Yine Güreş sahamızın dolup taşacağını ümit ediyoruz. Güreş severlerimize ikramlarımız bu yılda devam edecek. Tüm Aksu halkını 7 Ekim Pazar günü Aksu Güreş sahasına bekliyoruz.''dedi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları