https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

32 MİLYONA TOKAT GİBİ CEVAP

Mevcut Belediye Başkanı Halil Şahin’in ‘’32 milyon yatırım yaptık ‘’ sözüne Millet İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan’dan örnekli cevap geldi.

27.03.2019 12:40 tarihinde yayınlandı 451 defa okundu 0 defa yorumlandı
32 MİLYONA TOKAT GİBİ CEVAP
  Başkan Adayı Arslan Kumköy ve Cihadiye toplantılarında Şahin’in yatırım söylemlerine ‘’Biz iktidar belediyesiyiz dediler, 41 tane proje diye ortaya çıktılar, hükümetin yaptığı 3 tane projeyi hayata geçirdiler, sanki kendileri geçirmiş gibi size anlattılar. Hizmet getirdik diyorlar. Alın size bir örnek. Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, ‘’Rakamlar yalan söylemez, 452 Milyon 284 Bin TL Cumhuriyet tarihinin yatırım rekorunu kırdık. ’’diyor. Sarıoğlu, AK Parti’nin Finike’nin mevcut belediye başkanı. Finike’nin 48 bin nüfusu var, hastane, yol, su hepsini yapmış.  Sarıoğlu’nu çok çalıştığı için tekrar aday yapmadılar. Merkez belediye başkanı olan mevcut başkan Sayın Şahin, 5 yılda 32 milyon yatırım yaptık diye övünüyor. Finike’nin nüfusu 48 bin. Aksu’nun nüfusu 73 bin ama bizimkine yine adaylık verdiler, çünkü sessiz kalıp talepte bulunmadığı için uslu durup, hizmet yapmadığı için sevdiler ve yine adaylık verdiler. ‘’dedi.
ARSLAN; ANKARA’DA AÇAMAYACAĞIMIZ KAPI YOK
Başkan Adayı Arslan mahalle halkına sahadan çıkmayacağını dile getirerek, Ankara’da açamayacakları kapının olmadığını dile getirdi.
Arslan ‘’İnşallah ilk yılda 32 milyonluk yatırıma söz veriyorum. Aksu’nun kaynaklarını başkalarına peşkeş çekmeden bu söylediğimiz yatırımlarımızı, projelerimizi kimseye minnet etmeden hayata geçireceğiz. Aksu’yu Aksu’da oy kullananlar idare edecek. Aksu’nun çocukları çalışacak. Bana kadronda kim var kim hizmet yapacak diyorlar, belediye başkanı o işi en iyi şekilde yapacak olanları oraya görevlendiren adamdır. Yöneticilik böyle bir şeydir. ’’dedi.
ŞAHİN’İ DENEDİNİZ OLMADI
  Aksu’nun artık yüksek tahsil görmüş bir yönetime ihtiyacı olduğunu dile getiren Arslan, “Şimdi ‘Halil Şahin de yüksek tahsil görmüş’ diyeceksiniz ama denediniz olmadı” diyerek sözlerini şöyle tamamladı: “Şimdi Durmuş Ali Arslan’ı deneme zamanı. Aksu’nun kaynakları peşkeş çekilmemeli. Her ihalede şaibe var. Bıraksınlar biraz da kötü hizmetlerini anlatalım. Kendi partidaşlarından da beğenmeyenler var. İçinizde adayını beğenmeyen Ak partililer de var. ‘Kime gideceğiz?’ diye düşünmeyin. Biz kadromuzla buradayız. Seçilirsek mahallenizden çıkmayacağım.”
  SAHİPSİZ OLDUĞUMUZU GÖRDÜK
Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan’ın ardından kısa bir konuşma yapan 1. Sıra Meclis Üyesi Adayı Ramazan Özen, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı çocuk parkı konusuna değinerek şunları söyledi: “Sosyal medya paylaşımından sonra çocuk parkı yapımına başlandı. Buradan kim nasıl bir suç işlemişse belediye rahatsız olmuş yapmamış. Ama sosyal medya paylaşımı etkili olmuş ki yapmaya başlamışlar. Teşekkür ediyorum buradan da. Mahallemizde bir toplulaştırma oldu ama mahalleye sahip çıkan olmadı. Bu kardeşiniz orda olsaydı arkanızda dururdu. Sahipsiz olduğumuzu bir kez daha gördük. Bu seçimde bölünüp parçalanmayalım. Bir olalım, birlik olalım. Tekrar keşke dememek için sizlerden destek istiyorum. Sizlerin hakkını savunan biri olarak belediyede çalışmak istiyorum.”
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları