https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

19 Mayıs coşkusu Antalya’nın her yerinde

Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu Antalyalıların sokak ve evlerine taşıdı. Pandemi nedeniyle 19 Mayıs’ı evlerinde kutlayan vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi Mobil Etkinlik Aracı ile düzenlenen mobil konsere evlerinden bayraklarla eşlik etti.

20.05.2020 12:55 tarihinde yayınlandı 123 defa okundu 0 defa yorumlandı
19 Mayıs coşkusu Antalya’nın her yerinde
Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla üstü açık mobil etkinlik aracı ile yola çıkan Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası ilesalgın nedeniyle sanatlarını icra edemeyen yerel sanatçılar 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda da konserlerine devam etti.
SOSYAL MESAFELİ COŞKU
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağanı olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusunu günler öncesinden Antalyalılara yaşatmaya devam eden ABBO ve yerel sanatçılar bu kez Lara Bölgesinde vatandaşlarla buluştu. Muratpaşa İlçesinde Çağlayan, Fener ve Şirinyalı mahallelerinde verilen konserlerle bayram coşkusu evlere taşındı.
BALKONLARDAN DESTEK
Mobil Etkinlik otobüsünden yükselen marş ve şarkılara balkon ve pencerelerinden ellerinde bayraklarla eşlik eden vatandaşların bazıları da coşkuya sosyal mesafe kurallarında ortak olabilmek için evlerinin önüne indi. Marş ve şarkılara Türk bayraklarını sallayarak eşlik eden Antalyalılar bayram coşkusunu yaşadı. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları