https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

''WONDERFUL TURKİSH DELİGT'' KAPILARINI YENİDEN AÇTI

2018 yılında faaliyete başlayan ''Wonderful Turkish Deligt'' Türkiye'nin tüm yöresel ürünlerini kendi bünyesinde Dünya'ya duyuruyor.

19.08.2020 13:40 tarihinde yayınlandı 51 defa okundu 0 defa yorumlandı
''WONDERFUL TURKİSH DELİGT'' KAPILARINI YENİDEN AÇTI
    Aksu'nun ileri gelen iş adamlarından Metin Gayrimenkul  sahibi İsmail Metin yeni bir atılım yaparak ''Wonderful Turkish Deligt''i Antalya ve Dünya'ya tanıtmıştı.
    Pandemi sürecinde kapalı olan ''Wonderful Turkish Deligt'' normalleşme sürecine geçilmesiyle birlikte kapılarını yeniden açtı. Akseki'nin boynuz pekmezini,  Afyon'un lokumunu, Isparta'nın gül reçelini, gül lokumunu, gül losyonlarını ve  parfümlerini, Konya'nın mevlana şekerini , balını ve Malatya'nın kuru kayısısını bir araya getiren  İşadamı İsmail Metin, konsepte yenilikler ekleyerek Wonderful Turkish Deligt'in kapılarını yeniden açtı.
   Metin, yabancı müşterilerin Wonderful Turkish Deligt'i artık tamamen benimsediklerini ve ülkelerine döndüklerinde tekrar ürün talep ettiklerini dile getirerek ''Müşteri memnuniyetimiz gün geçtikçe artıyor, bizim farkımız VİP olmamız. Mağaza, ürün ve personel olarak müşterilerimize VİP hizmeti veriyoruz. Corana sürecinden sonra yeni atılımlar yaparak kahve standımızı ve özel üretimimiz olan Sarma lokumu müşterilerimizle buluşturduk. Kahve standımızda her zaman sunum yapılıyor. Müşterilerimiz mağazamızdaki rahatlığı ve hijyeni hissedebiliyorlar buda bize artı puan kazandırıyor. Buradan alışveriş yapan müşterilerimiz ülkelerine döndüklerinde bizi arayarak tekrar ürün talebinde bulunuyorlar. Yabancı müşterilerimizin yanı sıra Türk müşterilerimizde yoğun, Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.''dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları