https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

''İÇİMİZDEKİ DUYGULAR'' KARMA SERGİSİ AÇILDI

Ankara Kalesi'nde, muhteşem sanatçılar ve eserleri eşliğinde 29 Şubat 2020 tarihinde karma bir sergi açıldı.

04.03.2020 13:51 tarihinde yayınlandı 307 defa okundu 0 defa yorumlandı
''İÇİMİZDEKİ DUYGULAR'' KARMA SERGİSİ AÇILDI
          ''İçimizdeki Duygular'' isimli karma sergi, BoHo Sanat Galerisi'nde özel eserlerle açılışını yaptı. Sergi yoğun bir kalabalığa sahne oldu. Sanatçılar, sanatseverler ve bir çok davetli katıldı. 
           Sergide; Alaybey Karoğlu, Ali Düzgün, Arzu Arslan, Ayşe Arkün, Ayşegül Bora, Aziz Özdemir, Bağdat Demircioğlu, Berrak Şapcıoğlu, Birsen Küpeli, Çiğdem Çallı, Davit Ughrelidze, Derya Saatçioğlu, Efsun Karabacak, Fatma Gürpınar, Feyhan Bayık, Feza Yıldırım, Fikret Aydemir, Gültekin Serbest, Hasan Pekmezci, Hikmet Duruer, İrfan Ertürk, Merve Acar, Neşe Kalecik, Oğuzhan Akova, Osman Akbay, Ömür Turgut Atay, Özlem Kireçoğlu Yavuz, Recep Peker Tanıtkan, Semra Taşdemir, Suna Özkalan, Süheyla Sabır, Şekip Oğuz, Şükran Pekmezci, Turgut Akan, Tülay Çatal ve Yaşar Çallı eserleriyle yer aldı.
          Tüm eserlerin çok beğenildiği sergide, Fotoğraf Sanatçısı Recep Peker Tanıtkan'ın sergiye katıldığı, 1991 yılında dünya birincisi ve Türkiye fotoğraf birincisi olan  ''Harranlı Kızlar'' fotoğrafı çok ilgi gördü.
          Türk Sanatına değer katmış sanatçıların eserleriyle açılışlar yapılan  BoHo Sanat Galerisi tarihi Ankara Kalesi'nde, üç katlı, ahşap bir bina. Galeri sahibi Marianne Sari Ekici ve ortağı Fatih Yıldırım. BoHo Sanat Galerisi, otantik bir atmosferde güzel sergilere imza atılan bir mekan.
            Son olarak açılan ''İçimizdeki Duygular'' Karma Sergisi'de 6 Mart 2020 tarihine kadar sanatseverleri bekliyor.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları