https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

''CANIM ANNEM'' SERGİSİ PARİ ANTİK SANAT'TA

Ankara Kalesi'nde açılan sergilere bir yenisi daha eklendi. 11 Mayıs 2019 tarihinde Pari Antik Sanat'ta ''CANIM ANNEM'' sergisi açıldı.

13.05.2019 09:38 tarihinde yayınlandı 435 defa okundu 0 defa yorumlandı
''CANIM ANNEM'' SERGİSİ PARİ ANTİK SANAT'TA
          Sergide;Alev Sudan, Akdoğan Topaçlıoğlu, Aynur Kazancı, Bağdat Demircioğlu, Betül Öztürk, Birsen Gülten, Demet Adalı, Efsun Karabacak, Ergün Öksüz, Gülay Nalcı, Gülay Yüksel, Hatice Erbaş, Kemalettin Furtana, Leyla Balaban, Memik Kibarkaya, Neşe Kalecik, Neşe Üçer, Nuray Özcan, Sema Kumrulu (fotoğraf), Sibel Karaağaç, Sibel Keçik İbanoğlu, Şükran Pekmezci, Tülay Çatal ve Yeşim Kaymak gibi sanatçıların  eserleri yer aldı.
           Açılış konuşmasını eski Bakanlarımızdan Hikmet Sami Türk'ün yaptığı sergiye ilgi yoğun oldu. Hikmet Sami Türk konuşmasında, ''Anneler Günü münasebetiyle, ressam annelerin eserlerinin bulunduğu sergiyi açmak benim için bir onur. Anneler bizim için çok değerli. Onun için bu sergide bulunmak çok güzel. Pari Antik Sanat'a da çok teşekkür ediyorum. Birde Ankara için çok anlamlı bir yer olan Ankara Kalesi At pazarındayız. Bütün ressamlarımızı kutluyorum'' diye konuştu. Açılış  konuşmasının ardından kurdele kesilerek fotoğraf çekimine geçildi.
             ''CANIM ANNEM'' SERGİSİ,  21 Mayıs 2019 tarihine kadar gezilebilir.
                Özveriyle çalışarak bu sergiyi hazırlayan Pari Antik sahipleri Ayşen Karakoyunlu ve kardeşi Songül Ataklı'ya  teşekkürlerimizle.
 
HABER;SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları