https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

''ANKARA'DA HER APARTMANDAN BİR ÇOCUĞA BURS'' KAMPANYASI BAŞLATILDI

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın, seçim vaatleri arasında yer alan, ''İhtiyaç sahibi öğrencilerle burs vermek isteyenleri bir araya getirme'' sözü hayata geçiriliyor.

13.09.2019 15:07 tarihinde yayınlandı 256 defa okundu 0 defa yorumlandı
''ANKARA'DA HER APARTMANDAN BİR ÇOCUĞA BURS'' KAMPANYASI BAŞLATILDI
    Her apartmandan ihtiyaç sahibi bir öğrenciye burs verilmesi yönünde başlatılan kampanya için Başkentlilere çağrıda bulunan Başkan Yavaş, ''Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.  Cumhuriyet; fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister'  sözlerinin ışığında geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin iyi eğitim alması, toplum olarak geleceğe daha umutla bakmamızı sağlayacaktır'' dedi.
           Başkentteki apartman sakinlerine, sizlerde gençlerimizin eğitimini üstlenerek, geleceğe hazırlanmasına katkıda bulunabilirsiniz diyerek seslenen Başkan Yavaş, ''Aydınlık nesillerin yetişmesinde maddi ve manevi desteğini esirgemeyen siz değerli burs sahiplerine şimdiden teşekkür ederim'' diye konuştu.
          Vatandaşlar, Ankara  Büyükşehir  Belediyesi'nin  internet sitesi üzerinde yayımlanan formu doldurarak burs kampanyasına katılıyorlar.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları